Wypożyczalnia samochodów

734-666-987 513-166-370Wypożyczalnia samochodów Otwock

rsrent.pl - wypożyczalnia samochodów - Otwock

Proponujemy Państwu wynajem aut – Otwock

Otwock – nowe miasto na mapie województwa mazowieckiego, które dla Państwa obsługujemy.

Wypożyczalnia samochodów RS RENT serdecznie zaprasza! Potrzebny Państwu samochód np. na: wyjazd z przyjaciółmi w plener lub chcecie zwiedzać Warszawę i okolice ? A może planujecie Państwo wynająć samochód do ślubu? Rodzina nie mieści się do codziennie użytkowanego pojazdu na ferie albo wakacje?!!! Czy może potrzebny jest samochód zastępczy z OC sprawcy? Nie ma problemu! Podstawiamy nasze auta w wybraną przez Klienta lokalizację, nie ma zatem konieczności wyjazdu po samochód do Warszawy. Oszczędzacie Państwo czas i pieniądze. W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje samochodów: osobowe, terenowe, busy – każdy klient znajdzie pojazd odpowiedni dla swoich potrzeb. Oferujemy wynajem samochodu krótko i długoterminowy, a wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Auto umożliwia szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce, co jest szczególnie ważne w stolicy Polski i jej okolicach, Warszawa oferuje bardzo wiele atrakcji ale znajdują się one również i na przedmieściach i w dalszych jej okolicach, gdzie najlepiej dotrzeć samochodem. Serdecznie zapraszamy!

Oferujemy wypożyczenie samochodu w dogodnym dla Państwa miejscu w Otwocku – dowóz auta do klienta GRATIS.

Oprócz wynajmu samochodów proponujemy również wynajem boxów dachowych i bagażników rowerowych THULE czy też łańcuchów śniegowych renomowanej firmy PEWAG.

Logo box4you.pl

 

Polub RSRENT